Blijft dit doen om mij te gedenken

Aanmelden voor de voorbereiding op de Eerste Heilige Communie in 2021 in de parochiekerk H.H. Ewalden.

Op 13 september namen kinderen uit de kerkdorpen Afferden, Deest, Druten, Horsen en Puiflijk in de parochiekerk H.H. Ewalden voor de eerste keer volledig aan de Eucharistie deel in een feestelijk viering waarin het kinderkoor de liederen verzorgde. Wij feliciteren al onze communicanten, die na een onderbreking van de voorbereiding en uitstel door Corona dat dit najaar konden deelnemen aan de maaltijd van de Heer, waar zij zich op hadden voorbereid met het communieproject “Blijft dit doen om mij te gedenken”  

Proficiat communicanten – foto’s John van Gelder

U kunt zich al aanmelden voor deelname aan de voorbereiding op de Eerste Heilige Communie in 2021 in de parochiekerk H.H. Ewalden te Druten. Wilt u meer informatie neem contact op 0487-512387 of info@parochiefranciscusenclara.nl

Enkele ouders hebben dit al gedaan en hun kind voor de voorbereiding aangemeld.

Namens de werkgroep communievoorbereiding,

Pastoor Jos Hermans